ERZ-V10D680
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-V10D680
Diameter : 10 mm
Voltage Rating AC : 40 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 1 kA
Surge Energy Rating : 9.8 J
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 135 V
Series : V
Varistor Voltage : 68 VDC
Voltage Rating DC : 56 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 2800 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 68V 500A ZNR SUR ABSORBER 10MM