ERZ-VA5V391
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-VA5V391
  • 1
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 250 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 800 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 675 V
Series : V
Varistor Voltage : 390 VDC
Voltage Rating DC : 320 VDC
Capacitance : 80 pF