ERZ-V14V621CS
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-V14V621CS
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 385 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 1.025 kV
Series : V
Varistor Voltage : 620 VDC
Voltage Rating DC : 505 VDC
Capacitance : 330 pF