B72214S2681K101
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
B72214S2681K101
  • 1
Voltage Rating AC : 680 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 5 kA
Surge Energy Rating : 220 J
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Series : AdvanceD
Varistor Voltage : 1.1 kVDC
Voltage Rating DC : 895 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 140 pF